Mortimer English a English MINI school

Pro děti pořádáme několik kroužků Mortimer English, více k jednotlivých kurzům zde.

V pátek dopoledne můžete také děti nechat vzdělávat v anglické miniškolce English MINI school.

 

Kdo je to Mortimer? 
  


Mortimer je rytíř ze středověku. Bydlí na opravdovém hradě a spolu se svými kamarády, drakem Malcolmem, netopýrkou Betty a svým strýcem, čarodějem Godfreyem zažívá velká dobrodružství. A když už středověká dobrodružství nestačí, stačí za úplňku kouzlit a přenést se v čase.....

Každý se může naučit anglicky příjemnou formou a bez nátlaku....

Mortimer a parta jeho kamarádů učí anglicky tak, že imitují učení se mateřskému jazyku. Angličtina je podávána a přijímána “všemy smysly”. Je to především zábava! Každé dítě dostane vlastní výukový set odpovídající kurzu. Ve výukovém setu najdou děti učebnice doplněné CD nosiči, pohádkové knihy s dalšími příběhy rytíře Mortimera a jeho kamarádů.

 

     

 

Jaká je výuka s Mortimerem?

Lekce u nás probíhají v malých skupinkách 3 - 6 dětí. Lekce se konají jednou týdně a vyučovací hodina trvá 45 minut. Lekce jsou připraveny tak, aby se nikdo nenudil a každý měl dostatek prostoru hovořit. Hodiny probíhají téměř výlučně v anglickém jazyce. Důraz je kladen především na porozumění mluvenému slovu a na skládání vět od jednoduchých po složitější.

Kurzy pro děti jsou doplněny poslechovými CD, knihami pohádek a příběhů. Hrají se jednoduchá divadelní představení, vyrábí a tvoří, používají se praktické pomůcky. Děti díky tomu vnímají angličtinu doslova všemi smysly.    


Moritmer's song: www.mortimer-anglictina.cz/anglictina/images_user/Morty_Song_Cut.mp3

.