Informace o nás

Rodinné centrum Sluníčko provozuje od roku 1999 stejnojmenný zapsaný spolek. Jeho provoz zajišťují maminky - dobrovolnice.

Centrum Sluníčko nabízí své služby dětem od miminek přes batolata, předškoláky až po mladší školní věk. Pořádáme akce jak pro celou rodinu, tak pouze pro rodiče nebo děti.

Nabízíme tvořivé, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity a organizuje jednorázové akce pro děti i širokou veřejnost. K dispozici je herna, prostor pro výtvarné aktivity, kuchyňský koutek a WC. V herně děti najdou např. klouzačku, houpačku, bazén s míčky, dětskou kuchyňku, malý pracovní ponk, skládačky, odrážedla a spoustu hraček jak pro holky, tak pro kluky.

Centrum Sluníčko je místem, kde jsou všichni vítání. Slouží k vzájemnému setkávání rodin s dětmi a nejen maminky zde mají možnost příjemně a utitečně trávit chvíle se svými dětmi. Sluníčko má neformální charakter a pomáhá nalézat nové přátelé rodičům a malé kamarády dětem.

Pokud chcete dostávat informace o tom, co se ve Sluníčku děje nebo nám poslat jakýkoliv podnět, napiště nám na dcslunicko@seznam.cz.

Všechny aktuality najdete také na   facebooku .