Leden 2017

Čtvrtek 12. 1. 2017, 16.00 – Veselá věda se Zuzkou 
Pořádáme další hodinu badatel­ské­ho kroužku pro předškoláky (5+). Přijďte si vyrobit domácí sliz a zahrát si na kouzelníky. 

Maximální kapacita 8 dětí.
Hlaste se na email: zuzana.sochorova@centrum.cz

 

Čtvrtek 19. 1. 2017, 16.00–17.30 – Zážitkové čtení - Drak a fénix   

Tentokrát děti čeká starodávná čínská legenda. Bude se jednat o velmi zajímavý a poučný příběh, do kterého se děti samy zapojí. Nezapomeňte si rezervovat místo.

 

 

Ženské kruhy s Danielou Tlapákovou - měsíční cyklus "Vědomě tvořím svůj život"

Cyklus je určen pro ty z Vás, které cítí, že se chtějí dále významně posunout směrem ke svým touhám duše a které se těší, že budou moci být součástí ženského podporujícího a vyživujícího kruhu každý týden, opět v pondělí od 19 do 21 hodin. 

Cena: 250,- Kč za jedno setkání. Kdo se tedy bude chtít přihlásit, je třeba zaplatit celý cyklus dopředu, tj. 1.000,- Kč. 

Co Vás zhruba čeká: 
9.1. VĚDOMÍ  
Nejdříve si prožijeme jaké to je být plně v přítomnosti. Pak se zaměříme na záměr celého cyklu s odhalením tužeb duše. Budeme také mluvit o tom, co je vědomí, pozornost a proč je dobré být často v přítomnosti.
16.1. MYŠLENKY
Na tomto setkání odhalíme Vaše stěžejní negativní přesvědčení. Povíme si o tom proč je dobré si uvědomovat svoje myšlenky a jak proměňovat negativní přesvědčení na pozitivní, nasycující přesvědčení.
23.1. EMOCE
V tento den si povíme, jak emoce fungují, jak s nimi pracovat, prostě o všem, co se emocí týká. Prožijete si ve dvojicích, jak provést k uzdravení, bolesti, nemoci.
30.1. TĚLO
Toto téma přinese meditaci na přijetí, ocenění svého těla, prožití vědomého doteku a dozvíte se také jak vědomě milovat sebe sama. Opět se budete ve dvojicích provádět k uvědomění těla, sebe sama, příčin nemoci či jiného problému. A nakonec si zatančíme. :-)

Vždy bude na začátku sdílecí kroužek a vzájemné propojení v kruhu (chytneme se za ruce).

Přihlásit se můžete na emailu: daniela.tlapakova@seznam.cz nebo jana-kolarikova@seznam.cz, také na tel.: 728 844 425.